Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretném őt közelebbről...

Szeretném őt közelebbről megismerni, de nem tudom, jó ötlet-e, félek. Mik a teendők?

Figyelt kérdés

A szituáció:

-Úgy 1-2 hete vagyok túl egy szakításon, de nem visel meg

-Mindketten egy gyárban dolgozunk, de külön soron. Még a szünetek sem ugyanakkor vannak, egyszer sem szoktam látni egy nap.

-Ő 32 éves, én 18 L. Talán túl nagy a korkülönbség. 2014-ben láttam őt először egy keresztény misszióban, és láttam, hogy figyel. A konfirmálásomon ott volt annak idején, még köszönt is, és múltkorában is összefutott a tekintetünk, akárhányszor elmentem mellette. Talán érdeklem?

Ő megtért, (nekem még nem sikerült).

Vajon merne egy ilyen fiatal lánnyal megismerkedni?


Nem mehetek csak úgy oda hozzà, hogy hé, rémlik az arcom? Megismerkedünk? Ürügyem sincs,hogy ráírjak esetleg.


Mi a véleményetek? Tehetnék valamit?



2018. jan. 26. 18:39
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia. :)

Szerintem írjál rá nyugodtan. Beszélgess vele. Ismerkedjetek. Aztán ha úgy gondolod hogy tök ártalmatlan a pasas, találkozz vele. Szervezzetek közös programokat. Lassan közeledj hozzá. De ne mindig te keresd őt, ne tapadj rá. Adj neki szabad teret, mert különben kellemetlenül érezheti magát mellette. Legyél egy határozott, elegendő önbizalommal rendelkező NŐ. Mutasd meg neki hogy szuper csaj vagy. Érd el hogy azt gondolja rólad hogy "hmm...Ő tényleg egy csinos, magabiztos, határozott szórakoztató csaj. Miért ne szerezhetném meg?" Remélem tudtam segíteni. További szép estét. :)

2018. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ártalmatlan, ebben semmi kétség.


De épp az, hogy nem merek csak úgy ráírni, hisz félek, hogy túl fiatalnak tart,vagy hogy csak illendőségből írna vissza. Bárcsak a közelében dolgoznék, hogy gyakran lásson. Néha rámosolyognék, és venné a lapot. De így mit írhatnék neki?

2018. jan. 26. 20:47
 3/3 Legyenszépnapod! válasza:

Hát hogy taliztatok meg egy helyen dolgoztok és ezért szívesen megismernéd

Azt nem tudom hogyan tudtad meg hogy megtèrt de erről is kérdezhetsz tőle szerintem

Egyébként meg az előző válaszolónak igaza volt : )

2020. aug. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!