Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ez ellen az...

Mit tudok tenni ez ellen az állapot ellen?

Figyelt kérdés

Kezdődik azzal az egész, hogy erőtlen vagyok. Fáradt vagyok egész nap. Hiába alszom 7-8 órát, semmi eredmény. Hiába alszom 10-11 órát, mint ma is, semmi. Egész nap erőtlen és fáradt vagyok.

Másrészt, ha elhatároz(nám) magam, tehát hozok egy döntést vagy kieszelek valamit, 1-2 perc alatt meggondolom magam és leteszek az egészről. Mint például a mai nap délutánján úgy döntöttem, hogy tanulni fogok, de nem, letettem róla 1 perc múlva, és nem csak ezzel van így, hanem elég sok dologgal.

Agyalni rohadt sokat agyalok, nagyon sokat jár az eszem mindenen.

Elfoglaltságot a hétköznapokra nem találok, ugye még tanulok, ez az utolsó évem, rendészeti ágazaton. De más tantárgyak egyáltalán nem érdekelnek és nem tudok foglalkozni velük, mert ha rá is kényszerítem magam,befejezem. Mert a 8-9 óra után itthon nincs kedvem azzal tölteni a maradék 2-3 szabadon felhasználható órát, hogy ezzel strapáljam mégjobban magam.

Hobbi nincs. Természetben sétálni ilyen időjárási viszontagságok között lehetetlen, pedig az általában szeretem, csak mire hazaérek teljesen sötét van.

Ezeken felül tartalékos katona vagyok, de kiképzés havonta 2-3 alkalommal van, vagyis ilyen időközönként hívnak be. 18/F

Valami ötlet?


2018. jan. 28. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Szükséged lenne egy jó nagy adag motivációra és akaraterőre.
2018. jan. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!