Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hátrafelé húzódik a hajam?!...

Hátrafelé húzódik a hajam?! Hullik is .

Figyelt kérdés
Sziasztok 😀 17 éves làny vagyok , az elmúlt években sokat volt kötve a hajam , és ahogy észrevettem ( van egy szemölcsöm amit regebben meg eltakart a hajam mar tisztán látszik )a homlokom nagyobb lett ... elés ritka a haja és nagyon zsirosodik ezert sokszor felkötöm , haszmálok sampont balzsamot beha pakolast kifesulesre sprejt meg valami pantenolos cuccot fujok ra .. szerintetek mitol van ez lehet koze a sok hajfelkoteshez? Mit tegyek ?

2018. febr. 1. 20:03
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia! 😃

Igen, sajnos ez azért van mert sokszor hordtad felkötve a hajad. Így ami közvetlenül a homlokodnál volt, az úgymond "kikopott" egy idő után.

Ha nem kötöd meg olyan szorosra a copfot, akkor kevesebb az esélye hogy tovább kopjon 😃 és azáltal hogy fel van kötve a hajad, nem hagyod levegőzni a fejbőröd, amitől sokkal hamarabb bezsírosodik. Ez ellen én azt szoktam tenni, hogy estére befonom a hajam, és így reggelre lesz valamennyi tartása, és ezzel meg is van oldva a probléma. Még átfésülöm egy párszor, aztán jó is 😊😃

16/l (szintén hasonló problémákkal)

2018. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!