Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondják ezt rám egyfolyt...

Miért mondják ezt rám egyfolytában?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Mikor kicsi voltam, olyan 6-7-8 eves, akkor volt az egyik unokatestvérem 13 éves, a masik meg 14. Egyfolytában azt mondták rájuk a szüleim, a családtagjaim,és mindenki, hogy már igazi nővé érettek, milyen nagylány, gyönyörű nő stb.. Rám viszont most 14 évesen is azt mondják, hogy aranyos/szép KISLÁNY stb.. Az unokatestvéreimet miért vették a családtagjaim "nőnek" mikor 13-14 évesek voltak, engem meg csak egy kislánynak? Nem vagyok magasabb tőlük, sőtt..akkora vagyok már most mint ők 17-18 evesen.
2018. febr. 2. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtat, engem 18 évesen is kislánynak hívnak a családban...
2018. febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
24 éves vagyok és még mindig kislány a közeli családtagjaim számára. Sőt a dédnagymamám azt szokta mondani : Gyere kisfiam, segíts nekem. :D szerintem a szeretet egyik jele lehet.
2018. febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!