Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz az Útvesztőbő...

Szerintetek lesz az Útvesztőből még rész?

Figyelt kérdés

A Halálkúrával lehethogy befejezni szánták,de mindenkiben sok kérdés van még. És nem mellesleg van még 2 kötet ami az előzményekről szól: Halálparancs,Lázkód. Szóval a könyv elolvasásával nyerhetünk választ a kérdéseinkre,de szerintem képernyőn is mindenki megnézné.

Ui:Mi a véleményetek a Lázkódról és a Halálparancsról?

14L



2018. febr. 3. 07:19
 1/3 anonim válasza:

A Lázkódot még nem olvastam, de a Halálparancsot imádtam. Szerimtem ezeket is meg fogják filmesíteni, mert nagy rá a kereslet ergo sok pénzük lesz a filmből.


14/L

2018. febr. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szonja09 válasza:

En is kivancsi vagyok lesz - e meg folytatas... de elmeletileg nem!:/

Sztem sem lett vmi jo befejeszes.. marmint nekem a film tetszett, csak olyan lezaratlan! Az hogy Newt meghalt benne... engem total felhaboritott!! Plane h Brendanal ott volt vegig az ellenszer?! Miert nem adtak mar be mikor megtudtak h beteg?? Vagy legalabb a vegen mar varta volna meg Tomas, hogy odaerjenek az ellenszerrel... persze nem konnyu, mert folyamatosan tamadta ot, de vmit ki lehetett volna talalni..

es tulajdonkeppen mi lett az emberiseggel?! Maradt par kerdes sztem!

2018. febr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Emberek, ez egy trilógia! Tudjátok, mit jelent ez a szó? Azt jelenti, hogy három kötetből álló sorozat. Vagyis csak három része van, szóval ennyi volt, itt a vége. Sajnálom, ha ezzel valakit elszomorítok, de ez az igazság.
2018. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!