Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Marlo milyen nemzetiségű...

A Marlo milyen nemzetiségű női név? Tudom, hogy van férfi fajtája is, de nekem a női lenne a lényegesebb. Mi is a jelentése?

Figyelt kérdés

2018. febr. 3. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem a Marlo az olyan mint a Márkó. Szóval az nagyon fiús hangzású, meg amúgy MJ nek van egy Marlon nevű testvére.


Esetleg Marley, vagy Marnie/ Marny nem lenne jobb? Az olyan, mint a Shirley -asszem a Sörlit meg így írják. Amúgy a Halloween-város című filmben volt a Marnie, először azt hittem, hogy Marley volt , de nem. Szerintem amúgy ilyen variációkra is keresgélj rá, pl a behindthename kiírja a nevek jelentését; és én listaszerűen nézném végig, hogy milyen lehetőségeket, meg milyen hasonló lehetőségeket ad ki. Nekem ez a Marlo ez nagyon fiús név. Amúgy nem tudom, mi vele a szándékod, de mindegy is, ez engem nem is érint.

2018. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*Esetleg még Marla, Karla, Dharma; ilyen nevek jutnak eszembe, de M-betűvel is biztos van még sok. Karla az a Karola egyik ilyen külföldies változata/ Carla; a Dharma meg valami mesében volt, de most gőzöm sincs, melyikben, a Marla-t meg most találtam ki, el tudom képzelni amúgy, hogy van egyébként ilyen név.
2018. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt ez több oldalból áll, sokféle nemzetiségű nevet kiír; előtte meg utána lévő oldalon is vannak M-betűsök.


Ami után f van írva, az a lány név, ami után m , az a fiú, és amelyik unisex, az fiú is meg lány is lehet.

behindthename.com/names/letter/m/2

2018. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a linket és a véleményt!

Az egyik későbbi könyvemhez használnám föl egyébként. Egy filmben hallottam én is először, női névként. Kicsit furcsállottam, de később megtetszett. Ha érdekelne, az Egyenesen át c. film az.

Nemrég megtaláltam, hogx ez lehet egy becenév a Marlowe névből. Nekem ez is tetszik.

2018. febr. 8. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!