Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudon restore-olni ai...

Gyelekik kérdése:

Nem tudon restore-olni ai iPhone 4S-em valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy iPhone 4S-em amin iOS 9.3.5 fut(futott nem tudom) és nagyon rossz volt a teljesítménye. Úgy gondoltam, hogy ki Jailbreak-elem és downgradelem iOS 8-ra. Videó alapján elkezdtem csinálni. (Elfelejtettem biztonsági mentést csinálni) Miután már csak annyi volt hátra, hogy lefrissítsem iOS 8-ra nem jött frissítés. Néztem hogy WAT ? Mondom akkor letöltök egy IPSW-t. Elkezdtem restore-olni IPSW alapján amivel semmit nem csinált (behozta az apple logot meg a töltő csíkot mint mikor frissíted de nem mozdult a csík.. úgymond be stuck-olt) Azóta az ios 9 se jön be.. Bármi ötlet ? Ha kell privátban leírom a teljes story-t.

2018. febr. 4. 21:29
 1/1 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy csak akkor tudsz downgradelni ios-t ha megvannak az shsh blobsok, amiket csak akkor lehet megszerezni amikor egy firmwaret még aláír az apple, bár lehet tévedek. (Ios 10.2 - Jailbroken, ha esetleg van kérdésed nyugodtan írj hátha tudok válaszolni rá)
2018. febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!