Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a Grossza Family?

Mi az a Grossza Family?

Figyelt kérdés
Sok tininek látom a facebook, és insta profilján, de hiába kerestem rá, nem konkretizálódott számomra, mi ez a kifejezés.

#Facebook #tini #Instagram #grosszafamily #grossza
2018. febr. 5. 23:18
 1/7 anonim válasza:
4%

Az a hely ahol én (is) admin vagyok😆

(Amúgy egy FB csoport, ahol egy nagy családot alkotunk, de te inkább ne gyere köszXDD)

2018. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy válaszoltál. Ez kedves..😂

Nyugi, fel sem merült bennem, csak a húgom nem mondta mi ez, azért kérdeztem.

Mondjuk amúgy is túlkoros lennék, ugy gondolom😂

2018. febr. 7. 06:35
 3/7 anonim válasza:
🤷🏻‍♀️
2018. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
95%
Az első választ kiegészítve, tényleg egy nagy család.Van egy közös vonásuk is, mégpedig az, hogy egytől egyig idióták.
2018. máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves 4es! Köszönöm, hogy reagálsz. Véleményed szerint ez az idiótaság pozitív, vagy negatív?

Ja és vajon miért mondta az 1es válaszoló, hogy inkább ne menjek? Ez inkább ellenszenves, hiszen egy kérdésből ítél meg. Nem?

Lehet taszítja az értelem?

2018. máj. 18. 10:50
 6/7 anonim válasza:
Egyértelműen negatív, a csoport IQ-ja együtt sem haladja meg a hetvenet, külön-külön meg egy csimpánz okosabb náluk.Alpáriak, és nagy részük helyesen írni sem tud, de nem általánosítok ennyire, biztos vannak köztük műveltebbek.
2018. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elfelejtettem írni, de 4-es voltam!
2018. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!