Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Stressz forgalmi vizsga előtt...

Stressz forgalmi vizsga előtt mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már 2xszer buktam meg forgalmi vizsgán órákon jól vezetek nincs velem baj az oktató is mondta, de vizsgán annyira sztresszelek, hogy alapvető dolgok kimennek a fejemből ti voltatok/ vagytok így?

2018. febr. 6. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal szenvedek, hogy itt Ausztriában lehet vezetni egy szülőegységeddel és én vezetek apámmal. Semmi baj nincs velem, szépen megyek, tudom mi van körülöttem, tudok mindent, de ha oktatóval vezetek, akkor vagy 100 hibát felsorol kapásból és állandóan panaszkodik valamit. Nem a stressz miatt, csak ekkora különbség van a valós tudás és az iskolai tudás között. Nagyon bosszantó. Bár hibákat persze, hogy vétek, ettől függetlenül nem vezetek olyan rosszul, sőt, néha olyanok vannak előttem, hogy a fejem fogom, aztán nekik már van jogosítványuk. Nem is értem... Egyébként nem tudom, hogy mit mondjak neked, hiszen csak egy dolgot csinálsz rosszul: stresszelsz. És azt nem kéne. Ennyi a hibád. Neked kell ezt legyőzni. Én is stresszeltem, most is szoktam kicsit, de végül fogom, azt tojok bele mindenbe, nem lesz baj. Te is próbáld meg csak lazán.
2018. febr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Többen is mondták, hogy rajtuk az segített, hogy bevettek egy gyengébb nyugtatót, barátnőm is azt csinálta.

Én is stresszes vagyok/voltam, de mára már túl vagyok rajta :) Habár én erdélyi vagyok, 17-én sikerült a jogsim, másodjára. Nekem is a vizsgadrukk sokat vett a teljesítményemből, de próbáltam teljesen kizárni a külvilágot, ez is csak egy ugyanolyan óra, mint a többi. És sikerült :)

Neked is sok sikert, majd írj, hogy mi volt! Mikor vizsgázol?


L/18

2018. febr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!