Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Xfactorról mit kell tudni?...

Az Xfactorról mit kell tudni? Például van ez a tábor része. Ott meddig kell maradni? Ott is kell aludni? Másik. Hany forduló alatt juthatok be az élő adásba? Zenei alapot honnan szedjek? Milyen programmal

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm '3

2018. febr. 6. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Hello, én asszem, hogy a táborosban ott az csak 1-2-3 nap; az élőadásokba aki meg bejut, azokat meg összeköltöztetik egy szállodába. Ha közel lakik, szerintem akkoris jó, hogyha beköltözik, mert építik a közösséget, mégjobban összecsiszolódnak, jobban megy tőle a közös produkcióknál a közös munka, vagy nemtom; barátok tudnak lenni, meg nagyobb hatású pillanatok születhetnek, amikor valaki pl kiesik. Az alapot azt berakják alád. Amúgy valami olyat olvastam, mert én se tudom, hogy a castingra kell vinni valami 5 dalt, és akkor abból talán ők választják, hogy melyiket énekeld, és ott is van ilyen rosta, ott is 3 forduló van; és csak a legjobbnak ítélteket, meg legegyedibbeket, meg legkevésbé jókat, akik kiemelkedően nemjók; azokat engedik tovább; és már csak azok lehetnek ott a képernyőn. Asszem talán, hogy a castingot nem a mentorok csinálják, hanem valami "show-szakértők" , akik nagy showt akarnak csinálni, és hogy kikkel lehet a legjobban szórakoztatni, vagy megható, nagy pillanatokat létrehozni. Meg hogy pl esetleg szimpatikus is, vagy nagyon egyedi a hangszíne. Vagy ilyesmik. Én amúgy nem tudom, meg nem is vagyok rendszeres nézője amúgy az X-faktornak. Néha belenézek.
2018. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Én jelentkeztem, de nem nagyon tudom a folyamatot viszont azt tudom hogy 10 alapot kell vinnem.. Most hogy abból mi lesz :o, reménykedem hogy sikerülni fog.
2018. febr. 6. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaaaaaaaaa,ezt nem tudtam; esetleg vannak ilyen instrumental-verziók, vagy talán a karaoke-s; nem tudom.
2018. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!