Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A TV2-n lévő Piramis műsor...

A TV2-n lévő Piramis műsor copyzza a falat, vagy az RTL-en lévő fal copyzza a Piramist?

Figyelt kérdés
Ja és mindkettő egyidőben van és elég hasonló a két műsor.

2018. febr. 7. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Az RTL-i az igazi, csak ez a két csatorna tudniillik vetélytársak és a TV2 nagyobb nézettség reményében már december 27-én levetítette a Piramis első részét jóval a Fal előtt. Tehát az igazi az RTL, a TV2 pedig a gyenge másolat
2018. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Ízlések és pofonok. Az RTL azt mondja, hogy megvásárolták a licencet. A TV2, hogy az övék az igazi.

Néztem mind a kettő. A fal egy adása nekem bőven sok volt, ha igazi, ha nem.

Egyedül az tetszett benne, hogy nem nyomták tele szabálymagyarázattal (ennyi labda, annyi büntető, most kuss legyen stb.), meg nem volt az az őrült visongás, mint a Piramisban. De nekem mégis az utóbbi tetszik jobban.

+

2018. febr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Igazából ez tényleg arra megy, hogy melyik műsorvezetőt szereted jobban. Stohl Andrást vagy Sebestyén Balázst. Bár a neten rengetegszer panaszkodtak, hogy a Piramisban hibás kérdések voltak. 15 rész alatt 4 hibás kérdés.
2018. febr. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
2018. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Igazából ez engem is érdekelt és utána néztem. A fal és a Piramis is mind a kettő eredetileg Amerikai vetélkedő műsor.

A piramis 1973-ban debütált Amerikában míg A fal 2016-ban került forgalomba az NBC csatornán.

2018. febr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
1970-es piramis nem az a piramis!!!
2018. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!