Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek milyen volt a forgalmi...

Kinek milyen volt a forgalmi vizsgája?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Könnyű, elsőre átmentem.
2018. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

melyik?

A CE-nél felment a pót a járdára, egy kiscsajt majdnem elvitt.

Szerencsére pont pofázott a vizsgabiztossal az oktató.

2018. febr. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

#2 :D

Törd be azt a szart azt toljad neki.

2018. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Megerkeztunk az oktatoval a rutinpalyara, a vizsgabiztos elkerte a szemelyimet es a lakcimkartyam, utana pedig huznom kellett a vizsgalapok kozul, amikre mar elore be volt irva az utvonal szama, es hogy milyen feladatokat kell vegrehajtani.

Szerencsem volt, m balra elore kellett parkolnom, es egyivben kellett megfordulnom. Szerintem ez a legkonnyebb :D


Tolem nem kertek, h nezegessem vegig, hogy tenyleg mukodnek-e a vilagitoberendezesek meg a tobbi, elindulas elott kotelezoen ellenorizendo dolog rendben van-e, eleg volt csak elmondanom, h mit kell.

Az oktato ult mellettem, a vizsgabiztos hatul. Szepen elmondta meg elindulas elott, hogy mire kell odafigyelnem meg ilyenek. Beszelt vagy 5 percig.

Eppen valentin nap volt, ugyhogy temaba vago sztorikat meselgetett egymasnak az oktato es a vizsgabiztos egesz vegig, en pedig probaltam oket kizarni, es az utra figyelni, meg arra, hogy ne rontsam el.

A parkolas es a megfordulas is siman ment.

Vegul hibavonal nelkul vegigmentem az utvonalon, a vizsgabiztos minden jot es balesetmentes kozlekedest kivant, es en eljottem :D

Nem kaptam semmit arrol, h sikerult a vizsgam, csak a vizsgaertekelo lapot kaptam meg.

Ma voltam intezni, eloszor kozlekedesi hatosag, aztan kormanyablak... Elvileg legkesobb 8 nap mulva megkapom a jogsim :)

2018. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!