Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ebben az esetben?

Mit csinaljak ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak. Apának lett új nôje, aki magával hozta a kislányát. Az én szobámban akarja lakatni. Apa is ezt szeretné. Én nem akarom odaadni senkinek se a szobámat. De sajnos arra kényszerülök, mert a barátnôje terhes, többen leszünk. Én felmegyek a padlásra, aztán ha vesznek nekem saját lakást, oda megyek, mert mindjárt 18 vagyok. Megalázva és kiégve érzem magam.

2018. febr. 11. 01:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tudnád nekem milyen szar....
2018. febr. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha anyukadhoz koltoznel...?


Amugy nem tetszik ez a mondatod "...aztán ha vesznek nekem saját lakást, oda megyek, mert mindjárt 18 vagyok."

Ha valami nem tetszik, 18 evesen akkor is elkoltozhetnel, ahova csak akarsz, ha nem vesznek neked egy lakast.

2018. febr. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy én rohadtul nem szeretnék. Miért engem kell kibszni az utcára??
2018. febr. 11. 12:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért kibszásról egyelőre szó sincs, pláne ha lakást vesznek neked. Az meg logikus, hogy ha sokan lettetek, neked kell költöznöd, nem apádéknak.
2018. febr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként más meg örülne, ha lakást kapna és nem albérletbe kellene költöznie otthonról. Sokkal jobb helyzetben vagy az átlagnál.
2018. febr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen? Csak tudod undorító, hogy egy olyan porontynak kell költöznie, az én személyes helyemre, amit nekem csináltak, ami évek óta az enyém és most csak adjam úgy oda egy idegennek. Elveszik tôlem azt, ami jogilag az enyém. A saját gyerekét bssza ki az apám. Lehet itt mondogatni, hogy jaj lesz saját lakásom, de ezt én marhára nem akartam így. Egy vadidegen kiscsaj fontosabb az apámnak.
2018. febr. 11. 13:37
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

Jogilag a tiéd? Tudod mi a tiéd? Amit megeszel. A többit a szüleidtől kaptad, kapod. És nehogymá' azon rancogjál, hogy meg kell osztoznod a szobán valakivel.

18 éves vagy, szabad a pálya! Húzd fel a nyúlcipőt, tűzz el otthonról, állj saját lábra. Vegyél magadnak lakást, de ne fater pénzén. JOGILAG az lesz a tiéd.

2018. febr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Legutóbbi felhasználó, neked azt üzenem, hogy még tanulok és nincs saját keresetem, valamint tovább is fogok tanulni! Szóval ne verd magad, mikor bele se gondolsz más helyzetbe.
2018. febr. 17. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!