Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tippmix Kombináció kiszámítása?

Tippmix Kombináció kiszámítása?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni. Fogadtam egy 3/13-as kombinációs szelvényt,amit meg is nyertem.

De nem igazán értem,hogyan kell kiszámítani a nyereményt,mert a szelvény került durván 3500 ft-ba és a nyeremény csak 3200 ft lett. Pedig a tippmixpro oldalan ahogy feladtam a szelvényt ott a max nyereményt 30 ezer ft körül volt.


Tétnek 10ft-ot adtam meg,úgy volt 3500 ft. 100ft-os tétnél már 35 ezer ft lenne a szelvény ára.Nem igazán értem,valaki el tudná magyarázni,vagy egy oldalt ajánlani kezdő játékosoknak?



2018. febr. 11. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A 3/13 kombináció azt jelenti, hogy minimum 3 meccset kell eltalálnod, de akkor a nyeremény még minimális. Minel több van meg a 13- ból, annál több a nyeremény. A max. nyereményt akkor kapnád, ha mind a 13 meccset eltalálod.
2018. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen ezt én értem,de a maximális nyeremény 13 találat esetén több millió ft lett volna.

És 3/13 kombiáncióban közel 30 ezer ft-ot írt ki maximális nyereménynek,amit nem értek,hogy akkor miért csak 3200 ft-ot nyertem,holott a 13 meccsből 8 meccset eltaláltam,és még a szelvény ára se jött vissza. Ezek szerint ilyen nagyszámú meccsekben nincs értelme ilyen alacsony kombinációban játszani?


Ha mondjuk 8/13-ban játszottam volna,és a szelvény ára 12 ezer ft,és ha be is jött volna az a 8 meccs akkor is ugyanígy jártam volna,hogy a befizetett szelvény ára se jönne vissza?


Leginkább erre lennék kíváncsi.

2018. febr. 11. 21:38
 3/6 A kérdező kommentje:

De itt a pontos eredmény,hátha így láthatóbb és eltudná nekem magyarázni valaki hogy jött ki a nyertes összeg.

[URL= [link]

2018. febr. 11. 22:03
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a jó link

2018. febr. 11. 22:04
 5/6 A kérdező kommentje:

Végül sikerült megértenem,ha minden igaz.

Ha jól értelmezem akkor a 3/13 kombiban a max nyeremény 30ezer ft. De ez csak akkor ha mind a 13 meccset eltalálom.

De mivel csak 8 meccset találtam el ezért a 30 ezret elosztom 8-al,és így kapom meg nagyjából azt az értéket.

2018. febr. 11. 22:27
 6/6 anonim válasza:

Kedves sten1990! A 3/13-as kombinációban 13 eseményből hármas kötések jönnek létre annyiféleképp, amennyit a matematika szabályai engednek. Erre 286-szor van lehetőség, hogy minden esemény csak egyszer szerepeljen egy kötésben, és minden kötés csak egyszer jöjjön létre. Ezért a fogadás ára 10*286 Ft lesz. Azok a szelvények lesznek nyertesek, amiben minden esemény kimenetelét eltaláltad, így 8 eseménynél olyan, mintha 3/8-as fogadásban mindent eltaláltál volna, tehát összesen csak 56 db nyertes szelvény keletkezik, melyek nyereménye az események szorzata az egységnyi téttel, vagyis 10 Ft-tal.

8/13-as kötésnél már más a helyzet, 1287 db egységnyi fogadás jön létre, de 8 eseményt eltalálva csak egy nyertes szelvény lesz. További segítségért kérjük, írj az ugyfelszolgalat@szerencsejatek.hu címre.


Üdv!

A Szerencsejáték Zrt. csapat

2018. febr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!