Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől félek a sötétben?

Mitől félek a sötétben?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, kicsi koromtól óta félek a sötétben, liftbe nem merek bemenni mert neadjisten megállna akkor ott őrülnék meg. Este amikor mindenki alszik, mindig akkor megyek enni-inni, apum azt mondja hogy olyan vagyok mint a patkány :D mindenhol felhúzom a villanyt, a folyosón, mindehol, mert néha van olyan érzésem hogy nem vagyok egyedül. Szobámban ég a villany és ott van mellettem a folyosó és ott van a széken ruhák stb. Ha odanézek mintha valaki ott lett volna és eltűnt. Aztán úgy megijedek. Járok templomba, imádkozok. Nem nézek horror filmeket. De azért vannak olyan dolgok amik bántanak. Depressziós vagyok néha.


Tapasztalatok? Forduljak pszihologushoz?


Köszönöm a válaszokat.


2018. febr. 11. 22:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Még hozzáteszem, hogy ha nyugodt vagyok miért reszket ha mely lélegzetet veszek? Olyan mintha sirnatok volna és nem tudod abba hagyni.
2018. febr. 11. 22:38
 2/5 A kérdező kommentje:
*reszket a lélegzetem, mintha sírtam volna, de nem sírtam. És ez van velem mindennap. Mitől van ez?
2018. febr. 11. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj dokihoz.. ez valami panikbetegseg lehet.
2018. febr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló. Az is. Pánikbeteg vagyok. Mindent felveszek, mindent a szívemhez veszek. Elég érzékeny vagyok.
2018. febr. 12. 05:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor menj dokihoz, de pszichológust ajánlanék, hogy te magad küzdd le.. ne a fos gyógyszerek.
2018. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!