Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova érdemes Budapestre...

Hova érdemes Budapestre költözni kutyával?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 7éves nagyon mozgékony kutyusom akivel vidéken lakunk egy zöldövezetes panellakásban. Hozzá van szokva hogy ha lemegyünk el tudom engedni, tud szaladgálni, tudunk labdázni stb. Munka miatt tervezek egy Budapestre való felköltözést, de mivel még sosem éltem Pesten, segítséget szeretnék kérni hogy hova érdemes költözni ami inkább zöldövezetes és nem "betondzsungel", ahol a kutyámmal tudok sétálni, labdázni, van park ahol el tudom engedni. Főleg Pesti kutyások válaszait, tapasztalatait várom, de a nem kutyások is bátran írjanak! A válaszokat előre is köszönöm! :)

2018. febr. 13. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha vidéki panelben laksz, akkor gondolom Pesten sem tudsz megfizetni egy kertes házat. Bármelyik lakótelepet választhatod, mindegyik úgy van kialakítva, hogy legyen elég zöld terület, a kutyafuttatók is egyre gyarapodnak. Gazdagrétet javasolnám, vagy a József Attila ltp.-et.
2018. febr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!