Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális, ha random sírhatnéko...

Normális, ha random sírhatnékom van? 15L

Figyelt kérdés

Sosem voltam az a sírós típus. Mindig hideg fejjel és nyugodtan kezeltem a problémáimat, de mostanában teljesen random, semmi előzmény nélkül sírok. Igaz, hogy vannak mostanában gondjaim és elég stresszes vagyok. Családomban is, barátaim körében is, plusz most fogok négy hónap múlva ballagni egy jó osztályközösségből. Van egy fiú is, akivel bonyodalmak vannak. Táncolok is, kb 10 éve, de ahhoz sincs kedvem. A régi barátaimmal nem igazán vagyok, mert úgy érzem nem érdeklem őket. Az "új" barátaimmal sokat lennék szívesen, de anya nem örül neki, mert nem olyanok, mint az eddigi barátaim. Nem szereti őket és nem bízik bennük. Attól függetlenül, hogy nem is ismeri őket annyira...

Az elmúlt pár hétben mindent meguntam magam körül. Szinte üresnek érzem magam, kivéve ha az "új" barátaimmal vagyok. Anya mondta már a pszichológust is, de nem is tudom...

De akkor sem szoktam random sírni, ha ilyesmik történnek körülöttem. És mostanában folyton sírok.

Ez normális?

15L



2018. febr. 14. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy kezeli az azzal a korral járó ingereket. Nincs veled semmi baj, ne aggódj! ;)
2018. febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban ez normális :)
2018. febr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) És akkor nem is kéne pszichológushoz mennem? Nem szívesen tenném, mert nehezen nyílok meg mások előtt..
2018. febr. 14. 17:50
 4/6 anonim válasza:

Nálam is így van.

15/L

2018. febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Krecc15 válasza:
Nálam fordítva,kb 14 éves koromig elég gyakran sírtam,aztán 180*és egy "bassza meg" mellett minden megváltozott,hiába halt meg anyám,hiába hagyott el a barátnőm,nem sírok,nincsenek érzelmeim se,jóformán nagy ívből szarok mindenre,féktelen dühöt érzek állandóan,szeretet nincs,csak a düh és vidámság.
2018. febr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sajnos nálam is így van!! :( Én is most ballagok. :(
2018. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!