Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Folyton koszosnak érzem magam...

Folyton koszosnak érzem magam annak ellenére hogy minden nap zuhanyzok és tiszta ruhát veszek fel. Ez normális?

Figyelt kérdés
Persze használok izzadás gátlót, meg kéz fertőtlenítőt stb. De zuhanyzás után 1 vagy 2 órával már rögtön koszosnak érzem magam, izzadtnak, meg zsírosnak a bőröm. Így aztán folyton azt figyelem, hogy mások nem e veszik rajtam észre vagy nem e érzik meg hogy meg izzadtam. Már nagyon idegesítő

2018. febr. 14. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez valami phsziés dolog lehet nálad..van itt gyakorin pár ilyen kérdés keress rá hátha megeleled a választ
2018. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kenyszerbetegseg nem vicc, tessek szepen pszichiaterhez menni es kezeltetni magadat.
2018. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az.

Én is így vagyok ezzel, akárhogy vikszolom magamat, mégis csupa rücsök, gennya mindenem. A fenekemen pattanás, persze pont mikor orvoshoz kell menni, ugyanez a nagy büdös helyzet a nemi szervvel xD És még sorolhatnám.

2018. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is pszichés zavarra gondolok. De mégis mitől alakul ki ilyen?
2018. febr. 14. 22:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami belső feszültség...mivel a tisztaság/tisztátalanság területén jön ki nálad, valahol erkölcsi szinten kell keresni az okokat.
2018. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!