Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kilehet hagyni egy szúrást ha...

Kilehet hagyni egy szúrást ha bokaszalagszakadásom volt, és véralvadás gátló injekciót kell beadni?

Figyelt kérdés
Már beadtam magamnak 13-at és még van hatra 17 de az orvos azt mondta ha már teljesen szép a lábam akkor nem kell adnom csak kenegessem egy kenőccsel. Ma sem testileg sem lelkileg nem vagyok olyan állapotomba hogy beadjam magamnak mást meg nem tudok megkérni. Nagyon nagy baj lenne ha ma kihagynék egyet de utana folytatnám. (Már igazából viszonylag szép a lábam és nagyon sokat szoktam mozogni még ilyen lábbal is)

#trombózis #véralvadásgátló #külsőbokaszalagszakadás
2018. febr. 14. 21:44
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem nem akarsz egy trombózissal viccelni. Tessék beadni.
2018. febr. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se szórakozz a trombózis veszélyeivel.. ://
2018. febr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
"Ma sem testileg, sem lelkileg nem vagyok olyan állapotomba, hogy beadjam magamnak mást meg nem tudok megkérni." Ne haragudj már, volt, hogy nekem is adnom kellett magamnak egy hónapig, de nem értem, milyen testi- lelki állapot kell ehhez? Gyakorlatilag nem kellemetlenebb egy szúnyogcsípésnél.
2018. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ettől függetlenül, ha egy napot kihagysz, aligha lesz következménye. Volt, hogy én is kihagytam, igaz, nem tudatosan, csak megfeledkeztem róla.
2018. febr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 te te te ***** válasza:
Én nem kockáztatnám azt a trombózist. Pedig én egyzser 2 hetet, másszor ledig 2 hónapot szúrtak magamba azt a szart. Egyszer nem hagytam ki. Ne szórakozz vele, nem véletlen van! Ez tényleg komoyl!
2018. okt. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!