Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Kaptam ma egy ajánlott levelet, és fellebezni kell 15 napon belül. A 15 napba beleszámít a szombat és a vasárnap?

2018. febr. 15. 11:05  Privát üzenet  

A válasz
Hát, én az ilyen jogorvoslati határidőkről a NAV kapcsán olvastam egyszer. Ott egy 30 napos hataridejű példát hoztak, annál nem munkanappal számoltak, hanem a szombat, vasárnap is beleszámított. Viszont úgy írták, hogy az első nap a kézhezvételt követő nap és ha a 30. nap, mondjuk vasárnapra esik, akkor az azt követő hétfő számít a 30. napnak. Gondolom, 15 nap esetén is hasonló lehet a szabalyozás.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. febr. 15. 15:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

# 2/2Időpont 2018. febr. 15. 17:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Corman bakancsról vélemények? Mennyire tartós, milyen minőségű? Mire ajánlott, mire nem?
Vasárnap gördeszkán meghúztam a bokámat, jövő hétvégén viszont ki akarunk menni a haverokkal az extrém pályára. Lehet két hét pihentetés után húzódott ínszalaggal ilyen helyre...
Ha bejelentkeztek a youtube.com-ra nektek mik vannak az ajánlott videók között?
Ha Ajánlott levélként rendelek valamit az szombaton vagy vasárnap is megjöhet?
Vasárnap vagy hétfőn kéne nem megjönnie! Gabriel tesztel szeretnék tesztelni! Mikor ajánlott? Már nagyon kíváncsi vagyok? -muszáj várnom hétfő reggelig?
Győrben a plázában és árkádban milyen akciók vannak most? Megéri most elmenni, vagy később ajánlott? Holnap szeretnénk menni vagy vasárnap.

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!