Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség. Nyomogattam a...

Segítség. Nyomogattam a telefonom, kb 2 hónapja van meg, és le szerettem volna zárni, de véletlenül megnyomtam valamit, ami miatt most kéri a Puk kódot, de nem tudom. A kártya már több éves, se papirok se semmi, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudok mit tenni.

Még anyáéknak sem merek szólni.

Azért akartam lezárni,mert idegesít hogy a barátaim mindig turkálnak a telefonomba.

Most mi a teendő?

15/L



2018. febr. 16. 01:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Vedd ki belőle a sim kártyát
2018. febr. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És?

Találtam rajta számkódot beirtam az sem jó

2018. febr. 16. 02:07
 3/8 anonim válasza:
Vegyél egy új sim kártyát, csak ahoz kéne egy felnött. 1500-3000Ft nem tudom pontosan :)
2018. febr. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Életem legszebb estélye amúgy köszi a válaszokat..
2018. febr. 16. 02:16
 5/8 A kérdező kommentje:
Estéje *
2018. febr. 16. 02:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Vedd elő azt a kártyát, amiből ki lett törve az a SIM kártya, ami a telefonodban van. Szerintem egyszerűen kérdd el a szüleidtől. Merd elmondani, hogy valamit elbabrálhattál a telefonodon. Azon a kártyán van a PUK kód. (Van PUK 1 és PUK 2 is.) Ha nincs meg, akkor sem dől össze a világ: Aki szülőnek a nevén van az előfizetés, azzal menjetek el a szolgáltató ügyfélszolgálatához, és kérjetek új SIM kártyát. A T-mobilnál pl. ingyenes. Hidd el, nincs nagy baj. Az életben ennél sokkal nagyobb problémákkal kell majd megküzdeni.
2018. febr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nincs nagy baj.

De a szüleim nem azok a fajta szülők akik a hangya problémából ne csináljanak elefántot.


Ezért is félek elmondani nekik, mert nem akarok senkinek se rosszat.


És ezt azért mondtam mert a múltkori hasonló kis ügyem miatt kórházba kellett mennem

2018. febr. 17. 12:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Mér kellet a kórházba menned?
2018. febr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!