Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nyíregyházi Contactnet...

A nyíregyházi Contactnet internetszolgáltatóval mik a tapasztalat nektek? Megéri megrendelni a szolgáltatásukat?

Figyelt kérdés

2018. febr. 16. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevált, kb. 1,5 éve van, eleinte lassú volt picit, aztán kicserélték azt a szürke dobozt a kéményen, azóta perfektül megy.
2018. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Néha megszakad, még nem szóltam be a központba, a gyerekeknek nem annyira jó ez, nekem mindegy, úgy is csak este használom, akkor is csak néha.
2018. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis noname mikrohullámú netszolgáltató egyszerű parasztoknak. Tavaly költöztem Nyíregyre, ilyen tipikusan "ha nincs ló, jó a szamár is" megoldás arra ha netet akarsz minél hamarabb.
2018. febr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Keveset reklámozzák, vagy szinte egyáltalán nem, de hát ugye szokták volt mondani, hogy a jó bornak nem kell cégér. Eleinte gyengélkedett, mostanában működik rendesen, szerintem a mindennapokra jól funkcionál. De jó lenne ha adnának valami netes ip TV előfizetést is.
2018. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálam pár napja kötötték be, eddig megy rendesen.
2018. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De mégis milyen a minősége? Mennyire gyakran megy el? Milyen a stabilitása?
2018. márc. 3. 15:34
 7/12 A kérdező kommentje:
A telekomos nettel én már jó párszor befürödtem, amikor kellett, pont akkor nem volt.
2018. márc. 3. 15:34
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ugye ez mikrohullámú net, szerintem a szerződésben garantált minimum sebesség a 0. Akkor vagy igazán hátrányban, ha messze vagy az átjátszótól/központtól/adótoronytól/bánomisénhogyhíjáktól, amúgy amikor kell, megy rendesen, az esőben lehet gyengébb a jel, így lassulhat, de ha megfelelően helyezik el azt a kis antenna vackot a házon, akkor megvan a stabilitása.
2018. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában annyit gyengélkedik, hogy olykor Contact NYET lesz belőle.
2018. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Osztom a 9-es véleményét.
2018. márc. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!