Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Így valaki megtudhatja hogy...

Így valaki megtudhatja hogy "ki vagyok"?

Figyelt kérdés
Majdnem regisztráltam egy oldalra amit egyébként már most megbántam, nemhogy mégha sikerült volna. Az a lényeg hogy az oldallal az volt a probléma hogy fizetős volt és nem szoktam ilyen oldalakra regisztrálni mert meg kell adnom a bankártya számomat hogy leemeljenek pénzt. Amit megadtam az csak annyi hogy Magyarország. Az email, a felhasználónév, a város mind mind kamu volt. Ezek után láttam meg hogy fizetni kell és rögtön otthagytam és bezártam az oldalt. Így megtudhatnak az igazi kilétemről valamit?

2018. febr. 17. 22:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Semmiféle bűncselekmény nem lett volna szándékozva a dologban. Először rámentem a kamu adatokkal a regisztráció gombra és rögtön mutatta a fizetős dolgokat az oldal. Amint megláttam bezártam az oldalt. Semmiféle banki cuccokat nem adtam meg (sem hamis vagy más bankkártyaszámát). Csak annyi volt igaz a regisztrációból hogy Magyarország, még a város irányítószámot is hamisan adtam meg. Ez bűn? Lecsukhatnak ezért? Vagy valahogy megkereshetnek egyáltalán? Elvileg akkor nem volt teljes a regisztráció ha nem adtam meg a banki cuccokat nem? Csak akkor teljes. Amúgy ez egy olyan oldal volt ahol játszani lehett és fizetni kellett érte. Én szerintem végiggondolva nem regisztráltam rá akkor nem? Nem volt teljes. Ha banki cuccokat megadtam volna akkor regisztráltam volna rá nem?
2018. febr. 17. 22:41
 2/6 A kérdező kommentje:
!!!SÜRGŐS!!! !!!LÉGYSZI!!!
2018. febr. 17. 22:44
 3/6 A kérdező kommentje:
Az oldalon végzett cuccokat még az előzményekből is kitöröltem.
2018. febr. 17. 22:45
 4/6 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy a mévheg meg az email címhez össze vissza írtam valamit. Pl a névhez hogy Csndusoab kkakahwbs meg az email címhez is azt írtam hogy xdlol44. Ami így spontán beugrott. Ez is baj?
2018. febr. 17. 23:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Elnézést AZT AKRTAM ÍRNI HOGY NÉVHEZ CSAK SIETTEM.
2018. febr. 17. 23:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem fog történni, nem követtél el semmit. Azért van így megcsinálva minden internetes fizetési rendszer, hogy időben ki tudj szállni ha nem élsz a lehetőséggel. Nem kényszerítenek rád semmit és nem is érsz el semmilyen fizetős tartalmat amíg nem fizettél. Mivel nem állt szándékodban fizetni és nem értél el általa semmit, nem is tudnak mit behajtani rajtad. Az ilyen téves vagy kamu regisztrációkat általában automatikusan törlik és el van felejtve.
2018. febr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!