Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Támogatást akarok kérni a...

Támogatást akarok kérni a Patreon segítségével, de gyenge az angolom, van valami megoldás?

Figyelt kérdés

Tanulom a nyelvet, de sajnos még nem vagyok azon a szinten hogy egy összetett mondatot letudjak írni. Jó lenne ha valaki tudna nekem segíteni, mondjuk lektorálni, de ha van más ötlet azt is meghallgatom :)


Amúgy szabadúszó illusztrátor vagyok, és az előbb említett gyenge nyelvtudásomnak hála nagyon kevés projektet kapok, lényegében munkanélkülinek is nevezhetem magamat.


olyan válaszokat nem kérek hogy "keressél munkát", még gyerekkoromban félbehagytam a munka miatt az iskolát, viszont a régi munkahelyem megszűnt, és hiába megyek a munkaközvetítőhöz, már többször is elmondta hogy így csak nyáron kaphatok egy ideiglenes munkát.

Az iskolát se tudom befejezni, az esti iskola egy messzi városban van, és számomra drága a buszjegy, bár lényegében nagyon kevés a munkalehetőség is a közelben, több embert is halottam már panaszkodni azért hogy a semmiért járta ki az iskolát, elköltözni meg nem tudok. Szóval ha lehet a hasonló hozzászólások kíméljenek :)



2018. febr. 18. 04:35
 1/1 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a nyelvtanulás megoldana mindent, viszont én akkor is megkérdezem hogy rendben van e amit írtam, ha az tökéletes.
2018. febr. 18. 04:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!