Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amióta új videókártya van a...

Amióta új videókártya van a gépemben, azóta valamiféle halált kap a gépem. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Pontosabban az történik, hogy amikor elindítok egy játékot, akkor pár órát tudok vele játszani, aztán egyszer csak fekete lesz a kép (rózsaszín is volt már) és a hang beakad. Nem tudok semmit sem csinálni utána, mint hogy újraindítom a főgombon keresztül. Eddig csak ilyen gta 5, tera, blade and soul, csgo, swtor típusú játékoknál csinálta, de mostmár gyengébb kategóriás játékoknál is, mint pl a minecraft, cs 1.6 stb. Nem tudom mi lehet az oka ennek, ezt kb azóta csinálja, amióta új videókártya van a gépemben. Nem elég erős a táp? Én elsőre erre gondoltam.

Új kártya: asus radeon rx 550 2gb

proci: intel pentium g3240

tápról csak annyit tudok, hogy 400W

alaplap asrock b85m pro4

8gb ram


Másodszor cserélek kártyát, de az előző cserénél nem volt semmi baja. Telepítve van a kártya amúgy.

Ajánlatok alapján vettem meg, mert sokak szerint ez a legjobb kártya ehhez a processzorhoz. A táp és a proci az, ami felmerült bennem, hogy cserélni kellene.



2018. febr. 18. 12:43
 1/4 anonim válasza:
Nem lehet, hogy túlmelegedik?
2018. febr. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hinném, mert a gépházon van egy hőmérséklet kijelző. Nem ment még fel olyan magasra, hogy rá tudjam erre fogni. :/
2018. febr. 19. 14:10
 3/4 anonim válasza:
Olyat olvastam arról a kártyáról, hogy kevésbé való játékra, inkább irodai munkákhoz szánják. Sokan viszont ajánlják az 560-at, a 400W elméletileg elég neki, csak a táp csati tűire kell ügyelni.
2018. febr. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem rengetegen javasolták játékra ezt a kártyát. Ami a játékokat jól is viszi, de néha jön ez a hiba. Nem hiszem, hogy a kártyával lenne a baj. Előző kártyám jóval gyengébb volt és még ha ultra grafikás játékokat is próbáltam vele, akkor sem csinált ilyet. na persze azzal volt 5-10 fps ultrán, de nem halt meg. ez az előzőhöz képest nagy előrelépés
2018. márc. 5. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!