Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Annyira ég a fejem és szégyenl...

Annyira ég a fejem és szégyenlem magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Voltam hétvégén buliba és nagyon berúgtam.Nagyon-nagyon ritkán iszok és most pár pohártól nagyon kész lettem.Nem hánytam meg semmi ilyesmi,csak minden ismerőshöz odamentem,végigölelgettem őket és mindegyiknek adtam egy hatalmas nagy puszit.De még azoknak is akikkel csak köszönőviszonyban vagyunk.

ááá soha többet nem iszok.:S:S


2010. jún. 8. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, szinte mindenkivel megesik az ilyen. Valószínűleg aranyosnak találtak, ne aggódj. Különben két hét múlva már nem is fognak emlékezni az egészre, erre gondolj :)
2010. jún. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
78%

Megesik:D

Szerintem ez annyira nem gáz, hamar elfelejtik, te is tedd ezt.

2010. jún. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden csoda három napig tart:)
2010. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez még mindig jobb, mintha más is lett volna...De legyen tanulság, hogy ez a sok alkohol hatása!
2010. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
szia. ilyen, ha előbb nem is, de egyetem alatt mindenkivel megesik. el fogják felejteni, sokan kevesebb alkohol hatásásra is művelnek ciki dolgokat. legközelebb figyelj jobban a mértékre... az is lehet, h később vicces sztori lesz belőle, nekem pl anyukám mesélte, h keresztanyámmal versenyt ittak felezővizsga után... azóta pl fél korty likőr esetleg egy pohár pezsgő után megáll:D
2010. jún. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor ciki, ha mindenki más józan volt. : D
2010. jún. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem voltam ott:D
2010. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja ez jo, de ne aggodj bisztos, hogy elfelejtik.
2010. jún. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sokan úgy gondolták, megtudták melyik táborhoz tartozol. Egynek szerintem is jó. Más kérdés, ha nagyon rendszer lesz belőle (igazából a kreténre részegedésből persze), akkor már lehet sokféleképpen is értelmezni. Buli előtt kajálj be rendesen, egészségeset is meg (állítólag) károsat is, aztán jöhet a mehet, mértékkel. Ha előre eldöntöd, mennyire súlyosan mocskos ganajláda részeg nyomoronc akarsz lenni, akkor könnyen úgy is lesz. Ha azt döntöd el, hogy becsípett kis aranybogár leszel, akkor elég ragaszkodni a döntéshez :)
2010. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem tervezek rendszert belőle.Most voltam életemben először berúgva.3 pohár pezsgőt ittam meg meg egy kis baleys-t.

nem szeretnék soha többet inni,mert még a bulit sem nagyon élvezetem így.Nem voltam rosszul,sőt mire hazaértem már nem volt semmi bajom,de úgy 3 órán kersztül nagyon éreztem a fejem.

2010. jún. 8. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!