Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elások a kertbe egy jó pár...

Ha elások a kertbe egy jó pár borítékot, olyan papírokat amiket nem kellene hogy más megtaláljon, kb mennyi idő alatt bomlik le teljesen?

Figyelt kérdés
Elég sok papírról van szó, de nem fényes, olyan mint amilyenre csekkeket, hivatalos levelet nyomtatnak.

2018. febr. 19. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
A papír hamar bomlik! Kb 2 hónap.Ha nem fontos a papír szerintem égesd el nem kell itt ásogatni, de ha olyan papír ami még neked kell akkor valamilyen tárolóba tedd bele amiben nem bomlik hamar és úgy ásd el
2018. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sok papír van, próbáltam elégetni de csak füstölt.. Meg csak a széle égett.. Ezért temettem el.. Már 3 éve annak hogy elástam, csak félek ha feltúrják ott a földet,akkor rábukkannak..
2018. febr. 25. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!