Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Media Markt-nál miért nincs...

Media Markt-nál miért nincs ilyen szállítási mód?

Figyelt kérdés

Házhoz szállítás, illetve áruházi átvétel lehetséges.


De miért nincs olyan, hogy megrendelem online, és nem házhoz, hanem egy kiválasztott áruházban - mint csomagátvételi pont - lehessen átvenni, és olyan módon (erzsébet kártya, ajándékkártya) fizetni mintha az üzletben vettem volna?


Futárnál egyértelmű, hogy nem fogok tudni se ajándékkártyával, se erzsébet kártyával fizetni, de az üzletben meg azok a termékek vannak amiket ki akarnak szórni, holott több mindent tudó, minőségibb is lenne - érdekes módon - ugyanolyan áron, de csak házhoz szállítással vehető meg...


Extreme Digitalban nem fogadják el a kártyát egyáltalán, Euronicsban pedig csak 1 év garanciát adnak majd' mindenre, ugyanazért a pénzért...



2018. febr. 20. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen az uzletpolitikajuk, milyen valaszra varsz?
2018. febr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
2018. febr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 pont erről beszélek, hogy áruházban csak akkor átvehető ha épp raktáron van ott a termék, amit online rendeltem.


Ha ott épp nincs raktáron, de rendelhető a termék, akkor ha online megvásárolom, ugyan miért nem lehet szállítási címként / átvételi pontként megjelölni adott áruházat, ahol fizethetnék a fent említett módokon?


Szerintem a kérdés adott volt.

2018. febr. 20. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!