Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy 18 éves fennakadhat azon,...

Egy 18 éves fennakadhat azon, ha egy 30 körüli ember letegezi?

Figyelt kérdés
A szomszédomról van szó, rossz kapcsolatban vagyunk egymással. Én 18 éves vagyok, ő olyan 30 körüli nő és le szokott tegezni. Ez amúgy normális és sosem zavart és igazából ebben az esetben sem zavar, csak az lenne a kérdésem, hogy megkérdezhetem-e tőle, hogy mióta is tegeződünk.. állandóan fúrjuk egymást, tényleg szörnyű a kapcsolatunk. Nem vagyok ilyen szőrszálhasogató, csak baromi idegesítő egy nőszemély és arra gondoltam ha letegez akkor majd visszategezem és kíváncsi vagyok mit reagál. Az illem szerint ha jól tudom már 14-15 éves kortól magázzák a nőket, de ebben nem vagyok biztos, a jog tanárom említette csak.
2018. febr. 20. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Senki nem kellene, hogy letegezzen, nyugodtan kérd ki magadnak, Én a sima boltokban is így teszek, amikor jön a kispics@, hogy "sziamitkérsz?".
2018. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes a reakciód, a kérdésed viszont furcsa. Nem kell úgy érezned, hogy bárkitől engedélyt kell kérned mert valahogyan érzel. Jogod van az érzéseidhez. Egyébként nyugodtan tegezd vissza, ha nem tetszik neki, akkor beszéld meg vele, hogy magázódjatok. Amennyiben továbbra is tegezni akar, miközben elvárja, hogy magázd őt, állj ki az értékeid mellett és mondd neki, hogy ez így nem megy, és valahányszor letegez, Te is tegezni fogod őt. A jog tanárodnak pedig igaza van, csak kevesen vannak tisztában a valódi, kölcsönös tiszteleten alapuló illemmel.
2018. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!