Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Wish Cute Geek ugyanaz?

A Wish Cute Geek ugyanaz?

Figyelt kérdés

az lenne a kérdésem hogy a Cute meg a Geek ugyanaz mint a Wish? mert majdnem ugyan úgy néz ki meg szinte minden ugyan azok vannak rajta meg az ár is ugyanaz

meg menyire meg bízhatóak ezek rendelt már róluk valaki a wishröl már rendeltem az megbízható de ezzek azok?



2018. febr. 20. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahogy látom a Cute, és a Geek a Wish aloldalai.

Csak a Cute a szépségápolási termékekre összpontosít, a Geek meg elektronikai hulladékokra (vagyis eszközökre).

Megbízhatónak megbízható. Azt fogod kapni, amit rendelsz, annyiért amennyiért rendeled, és ha csak a szállítás során nem hibáznak, akkor minden gond nélkül meg fogod kapni.

De én nem támogatnám egy rendeléssel se az ilyen oldalakat, ahol kamu akciókkal csapják be a vevőket, és árulnak használhatatlan okosórákat, rossz hangzású fülhallgatókat, meg ilyeneket. De a te döntésed, hogy rendelsz-e.

2018. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a segitséget
2018. febr. 20. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:

A Cute rol meg nem vasaroltam,tudtok hozza kodot?

A Wish re en is tudok adni ha kell valakinek


lhfvpgp


Ez elso vasarlashoz ad akar 50% kedvezmenyt.

2018. febr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

kzpycps


kbzmvqs


kjldrpm


ezek cute kókod


enyit találtam de nagyon nehezen ezt is.

de ezek nekem csak sajnos 20-25% adtak akinek van az adjon már köszi :D

2018. febr. 21. 14:25
 5/5 Laylah ***** válasza:
A Home is a Wish aloldala a Geek meg a Cute mellett.
2018. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!