Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már a VidaXL...

Valaki rendelt már a VidaXL nevű cégtől?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ágyat rendelni elég nagy összegért és érdeklődni szeretnék, hogy valakinek már volt-e szerencséje a céggel illetve, hogy megbízhatók-e. Tényleg nagy összegről van szó és előreutálással kell fizetni bár azt ígérik 4 napon belül kiszállítják.

2018. febr. 22. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A pénzt nem csalják el,csak a termék szar. Mi egy ágyat vettünk tőlük. ami hibásan érkezett. Nem vészes de a sok apró kis hiba pont látható helyen van. Egy 73ezer forintos ágynál ez bosszantató tud lenni. Párhónapos használat után két darab deszka is eltört úgy, hogy nem lett az ágy durván használva és a matracnak meg párhónap után teljesen bolyhos lett a huzata. Én nem akarlak lebeszélni, de én biztosan nem veszek tőlük semmit! Szerintem nézd meg a véleményeket mielőtt vásárolsz! tőlük.
2018. febr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megnéztem a véleményeket róluk a többség elégedett,de van egy-két igen negatív vélemény,hogy szar az árú. Erre csak azt mondhatom,hogy szerencsére fel!
2018. febr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A képen sokkal szebb a bútor mint a valóságban. Becsapós a fotó!
2018. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Már megint egy rohadt kamu akciós oldal...
2018. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 greenoktober válasza:
100%
nekünk is nagyon rossz minőségű árut küldtek. az ágy lába kiszakadt 1 héten belül, pedig csak egy 70 kg-os ember használta. soha többet nem rendelünk tőlük!
2019. júl. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!