Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi esélye van egy művészne...

Takahashi Rin kérdése:

Mennyi esélye van egy művésznek tetováló szalont nyitni, vagy tetoválóként dolgozni Japánban?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a japán, hogyan viszonyul a tetoválásokhoz.

Konkréttan a kérdésre szeretnék választ, vagy véleményt esetleg olyanoktól akik éltek kint vagy jártasabban a témában mint én. Ha esetleg tud valaki tetováló szalonokat kint, annak szívesen fogadnám a nevét.



2018. febr. 23. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom kint hogy viszonyulnak a tetkóhoz, de olyat olvastam hogy vannak helyek ahova tetováltakat nem engednek be.
2018. febr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Tilos a tetovált emberek számára a strandok és szaunák használata. Bár nem tiltja törvény magát a tetoválás készítést, mégis számtalan helyre nem engedik be a tetovált embereket."
2018. febr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
onszenekben, strandokon van a legtöbb tiltás. Én sajnos vagy nem sajnos már ezt elbuktam ugyanis van egy pár tetoválásom.
2018. febr. 23. 19:21
 4/4 anonim válasza:

Azért nem engedik be a tetkósokat sehova, mert nagyon sokáig tipikusan csak a Yakuzáknak volt tetoválásuk, és eléggé zavarná a többi vendéget ha bemenne valaki közéjük akiről ránézésre tudják (vagy legalább is azt hiszik), hogy kemény, gyilkos gengszter.


Mai napig megvan ez az előítélet, szóval akik szeretnék se tetoválják annyian magukat, mint nálunk szokás.

2018. márc. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!