Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet fursuit-ot beszerezni?

Hol lehet fursuit-ot beszerezni?

Figyelt kérdés
Megtetszettek nekem ezek a kis állatfigurák és én is szeretnék egyet. Mennyibe kerül egy? Van olcsón magyarországon kapható lehet rendelni? ÉS ha igen akkor hol? Válaszotokat köszönöm.

#Fursuit #furry jelmez #szőrös jelmez
2018. febr. 24. 00:58
 1/3 HyperPosSum válasza:

Ez sajnos nem olyan könnyű dolog, hogy csak "rendelek egyet a netről". Comission-ölni lehet fursuit készítőket, de ahhoz kell egy elképzelés arról, hogy pontosan milyet szeretnél. De szerintem azonnal el megy a kedved tőle, amint meglátod, mennyit kérnek értük (sokszázezer Forint).

Itthonról max. a Plyground cosplay. Nézz szét a hazai furry fórumokon.

Külföldről érdemes szerintem. Keress rá: fursuit makers.

"kis állatfigurák" - ezen jót nevettem.. Biztos fursuitra gondolsz?

2018. febr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sparkle Mercy válasza:
Magyarországon csak szőrt és fej alapot lehet rendelni.Az etsy nevezetű oldalon van csa (Aliexpress és whisen csak részek vannak de azok sem igazik)Az etsy-n drága de vannak jó minőségben.Remélem tudtam segíteni
2019. szept. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 V-Balazs válasza:
Vannak magyar Fursuit készitök. facebookon találsz. vagy ha nem irj.
2021. ápr. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!