Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez nagyon ciki volt, veletek...

Ez nagyon ciki volt, veletek is történt már hasonló?

Figyelt kérdés

Hasonló alatt ilyen gázos pasozós/csajozós sztorikra gondolok, anik eléggé kínosan sültek el.

De akkor, Erasmus+ program miatt mpst voltam istanbulban. Hajoztunk a Büküyadara, de a hajón volt egy nagyon helyes srác akivel kb. 40x összeakadt a tekintetem amikor arra néztem, mert h engem nézett. A hajó út

végén vszeg a haverjai győzködték h jöjjön már oda. Erre visszajött odahajolt és mondott vmit törökül. Én meg full kétségbeesve, mert h mo.-n nem gyakran látni ilyet, visszakérdeztem h excuse me? Erre mondott még vmit törökül, én meg: we came from Hungary. Erre a srác: excuse me? Vmi tötök. Én meg a fiú előtt jól bokán rúgva a barátnőmet h segítsen már, oda is sziszegtem neki, erre az mondta h mondjam meg h nem beszélek törökül. Erre mondtam: we dont dpeak turkish. A srác meg:turkish? No, no turkish? Én meg: Oh, no turkish. És elmentem mert már menni kellett, egy excuse me, sry, bye-al.Pedig olyan jó kis szemezésnek indult:( visszagondolva annyi mindent máshogy csináltam volna.



2018. febr. 24. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Némi ismerkedés után megbeszéltem egy randit egy fiatal nővel. El is jött, de egy pasival. Én ott álltam virággal, bonbonnal, a csaj meg minket próbált összeismertetni. Hát ennél gázabb dolgot még nem hallottam.
2018. febr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2es behalokXD sajna nekem nincs ilyen sztorim
2018. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit akartál volna ettől a sráctól?! Nem európai stílust viszi, gondolom.
2018. febr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mondjuk annyit kibökni h adja meg az instajat (TT) tényleg magyon jól nézett ki...
2018. febr. 25. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A világ legnagyobb égése volt az első randim. 12 éves voltam, amikor elhívtam egy velem egykorú lányt a városon kívüli romhoz. Magam sem tudom, mit reméltem a dologtól. :-)) A csaj mindenesetre eljött. Köszöntünk egymásnak, aztán közös megegyezéssel séta címén visszagyalogoltunk a város központjáig. Egy árva hang nélkül!
2018. febr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!