Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tb nem fizettem, de Ausztriá...

A tb nem fizettem, de Ausztriában már másfél éve állandó munkahelyem van, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Kaptam egy csekket hogy 180ezer Ft-ot be kell fizetnem, mert elvileg nem fizettem havonta az egészségügyi biztositást, viszont Ausztriában dolgozok már 2016 augusztusa óta állandó munkahellyel és lakcímmel. Itt kint még kötöttem is egészségügyi biztosítást ami havonta 82 Euro. Hétköznap dolgozom szóval hiába is mennék haza hétvégén zárva lennének a hivatalok. Mindenképp be kell fizetni ezt a büntetést vagy ha viszek haza papírokat és a családból valaki beviszi hogy én itt Ausztriában minden fizettem akkor elkerülhető a befizetés? 20/Férfi
2018. febr. 25. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Jogi szempontból érdekel?
2018. febr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ügyintézőt megkeresed vagy emailban, vagy telefonon.

Amikor állandó munkád lett, ki kellett volna jelentkezned itthon.

2018. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!