Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon izgulok, mit csináljak?

Nagyon izgulok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Holnap alkalmassági vizsgám lesz és elléggé izgulok. Nem is a fizikai része miatt, hanem inkàbb az egészségügyi.

Kiskorom óta rendőr szeretnék lenni,viszont szemüveges vagyok és az orvosom azt mondta hogy szerinte nem fognsk felvenni. Bennem màr az is kisebb törést okozott..nem tudom mi lesz izgulok, túl stresszelem..

Jó lehet nem nagy dolog ez nektek, de nekem tényleg ez az álmom..hogy nyugtassam le magam?



2018. febr. 25. 19:37
 1/5 anonim válasza:
Előszöris nyugodj meg. Tereld el a gondolataidat, ürítsd ki a fejed. Gondolj olyan dologra ami megnyugtat. Aztán ha ez nem válik be holnap mielőtt megtörténik az alkamassági gondolatban képzeld ahogy sikerül. Nekem ez mindig segít. Remélem tudtam segíteni. Holnap meg ne izgulj . Nem hinném, hogy csak amiatt ne vennének fel mert szemüveges vagy.
2018. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha pár nappal hamarabb irtad volna ki ezt a kérdést, akkor hamarabb segitettem volna és lett volna időd fejből megtanulni azt a táblázatot, amivel a látásvizsgálatot csinálják ;)
2018. febr. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legjobban teszed,ha az esélytelenek nyugalmával indulsz neki a felvételinek!
2018. febr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bízz magadban és soha ne higgy a károgóknak. Ez a titka mindennek.
2018. febr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megvolt a felvételi! Nem tudom az eredményeket, szerintem jól ment. Remélem az iskola is így gondolja:D

Izgultam. Végigremegtem az egészet:DD

De azért köszi a válaszokat!

2018. febr. 26. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!