Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha valaki a...

Idcidkhm kérdése:

Mit jelent az, ha valaki a párjára mondja hogy bika?

Figyelt kérdés

Nos, anyukám nem igazán szívleli a barátomat és egy kisebb vitába keveredtünk ma és ő is szóba jött.

„Azért had ne szarjam össze magam, mert új bikád van”

Igazából többszöris hallottam, hogy így használják. Nekem olyan sértően és alpárian jön le, de a pontos jelentését ebben a szempontból nem tudom.


2018. febr. 26. 02:49
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Szexuálisan utalt a barátodra.(talán még irigy is, mert neki nincs ilyen kapcsolata)
2018. febr. 26. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én bikát akkor szoktam használni hogy ha agresszív. Ilyen kontextusban szerintem azt jelenti hogy nagyon nem bírja ezért nagyon ember számba se veszi inkább csak a te pasid.
2018. febr. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd lesz még ökör is.
2018. febr. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bubuka508 ***** válasza:
Inkább bika legyen, mint ökör. Az egy fokkal rosszabb. Nem is eggyel, ha jól megnézzük, kettővel is.
2018. febr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az első hozzászólóval értek egyet. Ezzel inkább a szexuális teljesítőképességre szoktak utalni. Persze, anyád, mivel nem kedveli, nyilván pejoratív értelemben használta.
2018. febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azt jelenti pszichológus kell
2022. júl. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!