Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
Andi633 nevű felhasználó kérdése:

Családi adókedvezményt mikor utalják ki?

Sziasztok!Január 20.-án adtuk fel postán,és még mindig nem kaptuk meg.Ügyfélkapu még nincs....Előre is köszönöm!!!

Keress kérdéseket hasonló témákban: család, adókedvezmény

2018. febr. 26. 10:51  Privát üzenet  

A válaszok
Úgy tudom hogy akinek évente jár a családi adókedvezmény,annak március 1.-től kezdik el elutalni tehát Márciusban megkellene kapnod!

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. febr. 26. 17:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm !!! :)

# 2/3Időpont 2018. febr. 27. 15:36 Privát üzenet
Gem Katalin nevű felhasználó válasza:

Szia mi is várjuk😔 még tavaly ilyenkor már megkaptuk.

# 3/3Időpont 2018. ápr. 25. 10:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Újra kell-e igényelni a családi adókedvezményt?
1 havi családi adókedvezményt /10 ezer ft/ 2x kaptam meg. Tudom, hogy vissza kell fizetni. Az adóbevallásban hol kell beírni, az adóalapot kell /62500/ vagy a 10 ezer ft-ot és hol?
Családi adókedvezményt megkaphatom nem vérbeli gyerekemre?
Kérhetem az egyszerűsített adóbevallást ha igénybe vettem a családi adókedvezményt?
Hogy kell lemondani a családi adókedvezményt?
Ha évközben nem vettem igénybe a családi adókedvezményt, és most igényelném november 1-től, akkor az év végi adóbevallásnál igényelhetném a különbözetet, vagy az elveszne?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!