Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Menjek vagy maradjak?

Újj Dávid kérdése:

Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Egy igen nehéz pillanat jött el az életemben

Van egy gyönyörű barátnőm akit nagyon szeretek, de a szülei kivitték Németországba és már kB 2 éve távkapcsolatban vagyunk

5-6 havonta látom és nagyon hiányzik

Édesanyám nem akar kiengedni és igazábol bizonytalan vagyok mert őszintén nem szeretnék kimenni No-ba

Nem tudok dönteni....



2018. márc. 1. 19:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba, már rég valami pénzes német fickóval kefél, téged csak sajnálatból hiteget.


Különben is mit kezdenél Németországban egyedül? Anyu szoknyája mellett sokkal jobb.

2018. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem ismered, szóval nem tudod hogy milyen ember

Mellesleg nem lennék egyedül, vele laknék és fix munkám is lenne

2018. márc. 1. 20:18
 3/16 anonim válasza:

Annyira szeretek magyarnak lenni, ez a sok undorító, gusztustalan, féreg magyart imádom! Feltesz valaki egy kérdést, korrekt kérdést, és a legtöbb válaszoló egy bunkó farok, aki valószínüleg smmire sem vitte az életben és itt akarja kiélni magát, mert a fönöke havi 150k-ért robotoltatja, amiért nem a fönököt, nem, a zsidókat/orbánt hibáztatja, közbe nem jön rá, hogy ö tehet csak is az ilyen elcs*szett életéröl.


Válaszolva a kérdésre, ha valóban fix munkahelyed lenne, és tényleg fix az is hogy ott stabil helyed lenne, akkor szerintem megérné kimenned.

2018. márc. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Annyira szeretek magyarnak lenni, ez a sok undorító, gusztustalan, féreg magyart imádom! Feltesz valaki egy buta, megválaszolhatatlan kérdést, és a legtöbb válaszoló egy bunkó farok, aki valószínüleg smmire sem vitte az életben és blablabla, és megmondja a tutit - miközben fogalma nincs arról, hogy mi is van a kérdés mögött.


Hiszen még az sem derül ki a kérdésből, hogy egy 15 éves kiskamaszról vagy egy 40 éves anyámasszony katonájáról van-e szó!


Beszél németül? Nem tudjuk.


Ezen kívül mit tudunk? Hogy anyuci nem akarja kiengedni (tehát kiskamasz?) és nincs is kedve.


Nem tudjuk azt sem, a barátnő(?) mit szólna ehhez (akit a szülei vittek ki, tehát szintén kiskamasz?) - hiszen ha tényleg tizen- huszonéves, akkor benne van a pakliban - ha tetszik, ha nem -, hoyg van ott más is.


Ennyi infó alapján te, kedves harmadik, milyen józan megfontolás alapján MERSZ bárkinek komoly, egész életére kiható tanácsokat adni?


És akkor vegyük még észre az utólag hozzáfűzött kiegészítést: "fix munkám is lenne". Ilyen nincs. Legalábbis abban a szektorban, ahol a kérdező valószínűleg dolgozna (gyár, szalag) nincs ilyen.


Ennyi infó alapján én nem veszem a bátorságot ahhoz, hogy megmondjam neki, mit csináljon.


(Zárójelben jegyzem meg, mindig jókat szórakozom azokon, akik egy kvázi trollkodás alapján megítélik, hogy vajon a másiknak mennyire lehet szánalmas az élete. Ez - lássuk be - elég szűk látókörre utal.)

2018. márc. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Engem az zavar, hogy nagyon sok korrekt kérdésnél látom, hogy milyen bunkók az emberek, ez lehet az életük miatt, lehet kedv kérdése, de tény, hogy negatív ez nagyon. Nincs szüklátóköröm, de amit eddig megtapasztaltam, hogy milyenek az ilyen emberek, akik azt keresik hol rúghatnak másba a saját problémájuk miatt, nagyrészt ilyen elcs*szett életüek. Szerintem 19-20 körül van mindkét fél, a 40 szerintem túlzás eléggé, akkor nincs az hogy anyu-apu viszi magával a kisgyereket 40 évesen, nincs választás. Talán 17-18 is lehet a srác mert azt írta hogy lenne munkája (16 éves kortól lehet Németországban munkát vállalni) viszont a szüleitöl függ tehát erre tippelnék. Ha valakinek nincs meg itt a háttere, akkor mindenképpen megér egy lehetöséget, ha ki megy szerencsétpróbálni.
2018. márc. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel, hogy találgatsz. Találgatsz mindkét esetben.


Én meg úgy vagyok vele, hogy ha a kérdező az én segítségemet kéri, de lusta megadni a szükséges információkat, akkor én is úgy fogok neki válaszolni. Mert minek törjem én magam miatta, ha még ő sem veszi a fáradságot, hogy leírja, miről is van szó?

2018. márc. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Az tény, hogy több információt is megadhatott volna.
2018. márc. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Próbáltam a lényeget leírni, ha valami nem felel meg a kérdésben akkor tessék rákérdezni. Ez nem lustaság.

19 éves vagyok és a barátnőm 17 éves

2018. márc. 2. 12:24
 9/16 anonim válasza:
Bejött a tipp, szevasz. :D
2018. márc. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nincs jelentősége.


Mint mondtam, én nem fogok tippelgetni, ha a kérdező nem mondja el mit akar, hanem a fantáziámra bízza, hát megkapja amit fantaziálok. :)

2018. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!