Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » "Facebookom nincs, de messenge...

"Facebookom nincs, de messengerem van" Na ezt hogy?

Figyelt kérdés

Egy ilyen okos osztálytársam ezt mondta... De azt mondjátok meg hogy hogy a #&@@&#> lehet ezt megcsinálni?


Facebook fiókkal lehet csak messenger nem?

Ha meg FB-n rákeresek, akkor semmi..



#Facebook #Messenger #facebookom van de messengerem nincs
2018. márc. 1. 19:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Elírtam a kulcsszavaknál, "Facebookom van, de messengerem" nincsre.. :P Na nem baj.
2018. márc. 1. 19:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet Messengerre regisztrálni Facebook fiók nélkül is már. Nekem is van ilyen ismerősöm.
2018. márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem sincs Facebookom, de a Messengert én is használom :D :D

Azért döntöttem így, mert sokan akartak nekem írni, de az emberek lusták más csevegő programot használni,én meg semmiképpen sem akarok csak ezért Facebookhoz csatlakozni, a magánéletem csak az enyém.

Amikor letöltöttem és először megnyitottam akkor rákérdezett, hogy hogyan akarok bejentkezni, és én csak a telefonszámom alapján regisztráltam a Messengerre. Bárkivel tudok chattelni, akinek Facebookja van, de a profiloldalát vagy bármi mást nem tudom megnézni, és rólam sem tudnak meg mások semmit.

2018. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké jó ezt tudni, de akkor miért nem találom meg? :D Az ilyen emberekre hol keressek rá? :D
2018. márc. 1. 20:06
 5/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Ha a nevet beírod, a kereső a rendes Facebook tagokkal együtt feldobja neked, hogy vagyunk, de jellemzően csak az ismerősök tudnak rólunk.

Ez a funkció olyanoknak van, akik nem igazán szociálisak, de a kapcsolatot azért valamennyire tartani akarják pár emberrel.

2018. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért ha regisztrálsz a facebookra akkor nem a tiéd a magánéleted? Ki kényszerítene rá hogy megossz bármit a magánéletedről? Nem kell oda feltölteni az életed és kész. A kutya nem lát bele a magánéletedbe
2018. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Használhatnád azt a módszert is hogy odamész hozzá az osztályba és beszélsz vele. Vagy átmédz hozzá iskola után. Esetleg fel is hívhatod telefonon. Gondolom ezek már elavult dolgok
2018. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7-nek... :D


A korosztályt rendesen eltévesztetted, kb. 30 éve voltam iskolás :)

2018. márc. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt a kérdezőnek írtam.
2018. márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!