Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdekes témák, amikről lehet...

Érdekes témák, amikről lehet előadást tartani?

Figyelt kérdés

A feladat: Egy általunk választott témáról hosszú fogalmazást írni, 3 hónap múlva előadni. Semmi megkötés nincs, csak érdekeljen, és tudj róla beszélni. A lényeg - gondolom - az lenne, hogy megtanuljunk prezentációt, előadást felépíteni, de mivel semmi segítséget nem kapunk, elég nehéz. Rengeteget gondolkoztam, milyen témát válasszak: olyanra gondoltam, ami ötvözi a tudományt, és a filozófiát... Imádnék egy ilyet kifejteni. Baromira érdekel az űrkutatás, csillagászat, pszichológia, a világ, és az emberiség miértjei. Minden, ami fizika (radioaktivitás, elektromos áram, de még a szárazabb dolgok is, MINDEN örömöt okoz, ha újdonságot tanulhatok). Imádok az anyagok tulajdonságairól töprengeni, hogy miért fog a grafit, hogy pontosan miből állnak a színek (pont most olvastam el, és értettem meg egy könyvrészletet a spektrumról, fényvisszaverésről), rengeteget gondolkozok az emberek viselkedésén. Erősen feministának mondanám magam (NEM divatból,soha nem is hangoztatom nagy szájjal ezt a világnézetemet, csupán csodásan tudok szónokolni a nők érdekében), állatvédőnek.

Szerencse az, hogy minden érdekel, negatívum, hogy ebből egy olyat sem találok, ami tényleg én lennék, ami nekem való lenne, és amit hosszan ki tudnék fejteni.


Valami téma, ötlet, ami érdekel/valaha foglalkoztatott/munkátokhoz kapcsolódik, beleillik az érdeklődési körömbe, és lehet belőle előadás?


Kérlek, ha nem hasznos választ írtok, inkább ne pazaroljátok a hasznos energiát, hogy a kreativitásom nemlétéről oktassatok, és figyelmeztessetek, hogy ezt nekem kell kitalálni... Felesleges. Nem fogok megtérni.


A hasznos ötletekért, litániákért érdekes dolgokról viszont külön köszönet. Ezt fogjátok fel egy olyan kérdésnek, ami alá kiírhatsz magadból mindent, amit szeretnél, ami mostanában foglalkoztat, csak senki nem hallgatja meg. Én meg fogom. KÖSZIIIII



2018. márc. 2. 14:00
 1/1 anonim válasza:
Próbáld meg az űrhajózást és a csillagászatott.
2018. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!