Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tamponnak van szavatossági...

A tamponnak van szavatossági ideje?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és még nem próbáltam ki a tampont, úgy érzem itt az ideje. Kb 13 éves koromba küldött az always ilyen csomagot amibe van applikátoros tamon. Kipróbálhatom, nem lehet tőle bajom? Csak mert valahol olvastam hogy van szavideje,valahol azt hogy nincs. Szerintetek?
2018. márc. 4. 07:31
 1/2 anonim ***** válasza:
37%

Igen, van szavatossága. Megtalálod valahol a csomagolásán.

Ha lejárt, semmiképpen sem szabad használni, főleg nem első alkalommal. Allergiás reakciót akozhat, inkább ne kockáztass.

Ha bizonytalan vagy, hogy milyen lesz a használata, kérd meg anyukádat, hogy vegyen neked egy csomag minit, vagy lehet olyan bemutató csomagot is venni, amiben több féle méret van. (Nagyobb drogériákban kérdezd meg)

2018. márc. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,akkor inkább nem kockáztatok ezzel,hanem majd kérek anyától vagy majd vesz 😊
2018. márc. 4. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!