Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez jelent valamit?

Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés

Minden nap este, mikor megpillantom az órát, 18:48 van.

Nagyon ritka alkalmak egyike, mikor nem ezt látom. De akkor is 18:40-18:50 között van az idő.


Ez jelent valamit?

Próbáltam már a 18-ast is, és a 48-ast is megjátszani lottón, de nem jött be. Maximum az egyik szám.


Vagy ez nálam csak ösztön lehet szerintetek?



2018. márc. 4. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat, ez tényleg furcsa. Én meg minden delután 15:30 és 15: 40 között pillantom meg az órat otthon. Igaz, mindig akkortájt érek haza a melóból.
2018. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is mindennap 18:48-kor pillantok az órára. Nemrég kezdtem el ezt furcsállni, de nem tudom jelenthet-e valamit.
2018. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam az utóbbi időben a 19:58-as idő a gyakori, több napon is egymás után, amikor odanézek. Én arra gondoltam, hogy pl apukám is, a kedvenc énekesem is, egy számomra anyai tanárom is, egy szellemivezetőm is 1958-ban született; csak nem tudom, miért kellett nekem ennek eszembe jutnia. Szóval még nem látok rá, hogy miért hívja föl rá a figyelmemet a sors. Lehet, hogy neked a március 15-öt akarja jelenteni. Hogy jusson eszedbe valami, vagy járj nyitott szemmel, hogy mik fognak akkor szembe jönni az utcán, vagy akár személyeknek is jelentősége lehet, akikkel akkor találkozol. Amúgy nemtom.
2018. márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 18:23 ez a szam mar evek ota.Nagyon durva.
2018. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!