Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már nagyon rég óta elszeretném...

Már nagyon rég óta elszeretném olvasni A Lány a vonatont, de még csak 12 éves vagyok. Hány éves kortól ajánlott elolvasni?

Figyelt kérdés
Válaszaitokat előre is köszönöm.

2018. márc. 5. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Már miért nem olvashatnád el? :o Korhatáros történet tán? :)

Vagy a szüleid nem engedik?

[link]

2018. márc. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem ezt a regényt, ajánlok helyette két másikat: Fábián Janka: Emma szerelme, vagy: Bronte: Üvöltő szelek


vagy olvashatsz Jack London-könyveket is: Üvöltő szelek, Éneklő kutya, Beszélő kutya, nagyon jó könyvek, én ezeken szerettem meg az olvasást.


De az el szeretném olvasni-t három szóba írják, mert nem az tartozik össze, hogy elszeretném, hanem az, hogy elolvasni. És ha az ige és az igekötő között egy másik szó is van, akkor külön írjuk őket. Ennyivel is jobb lesz a nyelvtani jegyed. :)

2018. márc. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok: megnéztem, miről szól ez a film. Én sem ajánlanám neked ennek az alkoholista nőnek a történetét.
2018. márc. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!