Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van értelme a mai világban...

Van értelme a mai világban még a varázslat és csoda szavaknak, vagy már mindent meg lehet magyarázni tudományosan?

Figyelt kérdés

2018. márc. 5. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Van, mivel a tudomány sose tud megmagyarázni mindent.
2018. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudnál mondani egy példát?
2018. márc. 5. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Hogyne!

Tegyük fel, hogy már pontosan ismerjük, hogyan és miből jött létre az ősrobbanás. Magunk is elő tudjuk idézni, csináljuk is naponta.

Ki is látunk a világunkból, ezért látjuk, hogy miből keletkezett.


Még mindig ott a kérdés: teremtette-e valaki ezt a környezetet? Vagy pedig mitől és hogyan keletkezett?

És a tudomány (majd, a távoli jövőben) erre AKKOR MÉG nem lesz képes válaszolni.

2018. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
nekem mindenképpen, csak az ateista, materialista féléknek nincs, de nem kell rájuk hallgatni:)
2018. márc. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vallási és teremtés kérdést, nem szerettem volna feltenni, hisz ott csak vita van. Én kisebb varázslatokra, csodákra gondoltam, mint a mesékben és filmekben. Dr. Strange, Harry potter, Merlyn féle varázslatok, vagy a népmesei varázslatok.
2018. márc. 6. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!