Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A GTA5 online játékban szeretn...

Nefes666 kérdése:

A GTA5 online játékban szeretnék játszani. PC játszanák. A játékot installáltam, a socialclub. rockstargames.com regisztráltam, de valahogy mégsem sikerül az online kapcsolódás. Mit tegyek ez ügyben?

Figyelt kérdés
2018. márc. 6. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugye eredeti a játékod?
2018. márc. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legalább a bevezető küldetést meg kell csinálnod hogy elérhető legyen az Online is. Ha csak telepítetted majd egyből oda csatlakoznál azt nem engedi, bár ésszerű lehet hogy erre figyelmeztetnek is téged. Már ha eredeti a játékod, különben nem is tudsz Online játszani.
2018. márc. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a vállaszokat. Hát erredeti azt téleg nem tudom, torrentes letöltésű. Akkor ezek szerint nem lehetséges.

A másik nem csak felinstaláltal hanem játszok is rajta.

Esetleg lenne valamileyn megoldás?

2018. márc. 6. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs megoldás, csak eredeti játékkal játszható, az ahhoz kapott egyedi sorozatszám megadásával. A neten nem találsz ilyen sorozatszámot, mert azt meg kell venni. A neten megosztott kulcsok vagy generátorral készült kulcsok kizárólag a tört verzióval működnek, azt nem fogja a rendszer elfogadni.


Ha a tört verzió multiplayerben működne, nem venné meg senki a játékot.

2018. márc. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben van. köszi a felvilágositást, hasznos volt.
2018. márc. 6. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!