Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnal segiteni? Reggelire...

Babygirl122 kérdése:

Tudnal segiteni? Reggelire fitness gabonapehlyhet ettem (40 g 145 kcal) es 1,5 dl (2,5%os) tejjel. Ebedre rizst ettem (nagyon keves so van benne, annyira h nem is erzodik)

Figyelt kérdés
A vacsora es az ebed kozott megihatok egy kis turmix feleseget? Banant,fagyasztott epret es keves tejet (csakhogy kremes allaga legyen) tennek bele. Ez igy sok lenne? Vacsorara pedig 2 teljes kiorlesu buzalisztes kenyeret ennek kis sajttal (osszepiritva) ez igy nagyon sok? Ma edzettem, es meg edzeni fogok.

2018. márc. 6. 14:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Hasra,combra,popsi edzettem. Es tancoltam. A teljes kiorlesu buzalisztbop kenyer (bagett) nagyon kicsi. Ne ugy kepzeljetek el hogy egy nagy kenyer hanem egy kb 5-6 cm-es szelessegu es kb 6 cmes hosszu (nem tusom mennyire ertheto ez igy) az etkezesek kozott 3-4 óra van.
2018. márc. 6. 14:53
 2/2 anonim ***** válasza:

a legegyszerűbb, ha beírod a gúgliba: kaloriabazis.hu


ezt megnyitod, regisztrálsz, és mindent megtudsz, pont úgy ahogy szeretnéd.


Hip-hop megvan, és autentikus.

2018. márc. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!