Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik női megfelelőm olyan...

Létezik női megfelelőm olyan ember mint én?

Figyelt kérdés

Női megfelelő alatt a tulajdonságaimat és az életemet értem szeretek ismerkedni viszont NAGYON Megválogatom a barátaimat

Különcnek nem mondanám magam inkább csak kivételnek Végtelen tűrőképességű kedves ember vagyok viszont bizonyos szituk által könnyen átváltozok hirtelen haragúvá

Szeretem a sötét zenét tudományos filozofális és természettfeletti dolgokat egyaránt Goth-nak vallom magam lélelkben és vegyes vallású vagyok de leginkább önmagamban hiszek

Életem sajnos jelenleg vakvágányon vagyis ez inkább lelkiekben igaz viszont senki sem hallgat meg és nem tud velem együttérezni

Az emberek lenéznek,tesznek rám vagy kinevetnek:/ Egyszerűen nem találom a helyem se a társam 21 F



2018. márc. 6. 21:29
 1/3 anonim válasza:
Biztosan vannak hozzád hasonló lányok,de szreintem a te problámádra nem feltétlen megoldás egy ugyanolyan lelki nehézségekkel küzdő barátnő.
2018. márc. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, létezik a női megfelelőd. Szia! Én is goth vagyok, az ismerkedős-barátkozós dolog velem ugyanígy van, a vallásokban már rég elvesztettem a hitem. A közelmúltban pedig történt velem egy-két komoly dolog.

Szeretem a sötét zenét én is, a gothic rockot főleg esetleg ebm-et.

2018. márc. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__9..

Ezt én írtam :) Ha érdekel, írj üzenetet.

2018. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!