Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Belga kamionos boxot úgy...

A Belga kamionos boxot úgy kell feltétlen mint a cseh boxot vagy utólagos mint a Német és az osztrák?

Figyelt kérdés
Most megyek először Belgába Hollandon keresztül és az lenne a kérdésem,hogy a Belga boxra nekem kell töltenem pénzt vagy utólagos mint a Német? Most Osztrákban vagyok bedugtam próbaképpen és ki írja a rendszámomat és azt,hogy Tollfree €31.41 km-t is ír gondolom hogy eddig mennyit tettek meg vele.Sárga led folyamatosan világít.Légyszíves aki ért hozzá az írjon legkésőbb hétfő reggelig. Válaszokat köszönöm szépen.

#autópálya #kamion #belga #kamionos #boxot utdíjfizetés
2018. márc. 8. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd, erre a legegyszerűbben a céged tud válaszolni. Nálunk úgy van, hogy semmit nem kell csinálni, feltették, bekötötték fixre és minden fizet a cég.


Ültem olyan kocsin, amelyen úgy volt beállítva, hogy minden új elinduláskor meg kellett nyomni egy gombot, hogy aktiválódjon. Azt figyeld, hogy nincs - e hibaüzenet és számolja - e az aktuális km díjat, akkor látsz egy pillanatnyi összeget pl. 0.13 - 0.15 euró és egy teljes összeget, ahogy írod, mondjuk 23.5.


A belga határokon vannak ilyen automaták, pavilonok, ott van hozzá füzet, abban van egy telefonszám, ahol non - stop lehet kérdezni angolul ha valami gondod van. Egyszer éjjel mentem és nem működött a box, nekem tudtak segíteni mit csináljak.

2018. márc. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

a satelic (belga box) automatikus mindig, nincs töltögetés. Arra figyelj, hogy nem minden cég köti rá az akksira direktbe, a Waberer'snél pl szivargyújtóba be kell dugni és 5-10 perc mire észhez tér.


Olyan is volt nekem, hogy nem volt semmi a kijelzőn, semmit se mutatott, de zölden világított, odamentem egy rendőrhöz hogy most mivan, azt mondta ha zölden világít akkor jó. Nem is állítottak meg. De volt hogy elfelejtettem bedugni, 5-10 kmre a határtól bedugtam, félreálltam amíg zöldre nem váltott, és mentem tovább, ebből se lett semmi.


De volt aki nem dugta be, elfelejtette (mondjuk az a szlovák box volt), és 1500 euró bünti lett belőle.

2018. márc. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!