Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék segíteni neki?...

Hogyan tudnék segíteni neki? Van egy barátom, és nagyon önbizalom hiányos. Többi lent

Figyelt kérdés

Nos, van egy fiú barátom, nagyon önbizalomhiányos. Mindig mondja, hogy nem néz ki jól (pedig nagyon jól néz ki a srác), és akkor jön az, hogy órákig csak arról beszélünk, hogy szerinte nem néz ki jól, szerintem meg igen.

És hogyan tudnék neki egy kis önbizalmat adni? Az a baj, hogy több száz kilóméterre lakik, így nehéz egy kicsit.


Tényleg csak értelmes válaszok jöjjenek, nem kérek olyanokat, hogy "jajj, miért barátkozol neten?!" stb., mert nem érdekel.



2018. márc. 9. 00:57
 1/5 Mádár0218 ***** válasza:

Neten, nehéz lesz elintézned hogy több önbizalma legyen, az ilyen embereket, el kell vinni valahova sokszor szociális programokra ahol kicsit összetudja szedni magát egy idő után és kibontakozik.


Mert amit írsz csak üres szavaknak tűnnek, gondolj bele nem látja az arckifejezésed a hangsúlyt semmit

2018. márc. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez a baj. Hiába mondom neki, hogy én tényleg így gondolom, elhinni elhiszi, csak nem ért velem egyet. És beszéltük, hogy talizunk majd, de ő most érettségizik,így majd max. május után tudunk. És addig meg nem tudom mit tegyek. Rossz nézni, hogy ennyirenincy önbizalma, pedig helyes fiú
2018. márc. 9. 14:01
 3/5 A kérdező kommentje:
Ennyire nincs*
2018. márc. 9. 14:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak vágyik a Tőled irányuló pozitív megerősítésre? Vagy ha fényezné magát akkor nem akar nagyképűnek tűnni?
2018. márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindig mondom neki, hogy jol nez ki, okos, kedves, ha nem megy neki valami akkor azt, hogy úgyis menni fog. De o total negativan all a dolgokhoz.


Nem hiszem. A tumblija is total depis hangulatu

2018. márc. 17. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!